Մեր թիմը մեր ամենամեծ արժեքն է։ Փորձառու և բարձր որակավորում ունեցող մեր մասնագետները մեր հաճախորդներին տալիս են լավագույն փորձառություն: Մեր թիմի յուրաքանչյուր անդամ առանցքային դեր է խաղում անհատական և արդյունավետ իրավական լուծումներ տրամադրելու գործում: Ծանոթացեք մեր մասնագետների հետ, ովքեր ձեր կողքին կլինեն՝ պաշտպանելով ձեր իրավունքները ամեն քայլափոխի։
Ռաֆիկ Գրիգորյանը ՀՀ փաստաբանների պալատի անդամ է, իրավաբանական գիտությունների թեկնածու, մինչև 2020 թվականը` Երևանի պետական համալսարանի դասախոս, հանդիսանում է ՄԱԿ-ի Զարգացման Ծրագրի (United Nations Development Programme), Եվրոպայի Խորհրդի (European Council) փորձագետ տարբեր ծրագրերով: Ռաֆիկ Գրիգորյանը 2022 թվականին ձևավորված Սահմանադրական բարեփոխումների մասնագիտական հանձնաժողովի անդամ է։
Ռաֆիկ Գրիգորյանը գերազանցությամբ ավարտել է Երևանի պետական համալսարանի կողմից բակալավրիատը և մագիստրատուրան։ 2016 թվականին ստացել է գիտությունների թեկնածուի կոչում։
Ռաֆիկ Գրիգորյանը գիտական մոտ մեկ տասնյակ հոդվածների հեղինակ է․ հեղինակել է մենագրություն՝ «Պարտատոմսերի շրջանառության իրավական կարգավորումը Հայաստանի Հանրապետությունում» թեմայով, անցել է վերապատրաստումներ և մասնակցել է միջազգային մի շարք կոնֆերանսների Մեծ Բրիտանիայում, Գերմանիայում, Չեխիայում, Իսպանիայում, Կիպրոսում:
2019 թվականի հուլիսի 19-ին նշանակվել է ՀՀ արդարադատության նախարարի առաջին տեղակալ: Պաշտոնավարման ընթացքում համակարգել է Հայաստանի Հանրապետության դատական և իրավական բարեփոխումների 2019-2023 թվականների ռազմավարության կատարումը, նպաստել է մի շարք կարևոր նախաձեռնությունների իրականացմանը, մասնավորապես՝ «Դատական օրենսգիրք» սահմանադրական օրենքում 25.03.2020 թվականին ընդունված մեծածավալ փոփոխությունների, «Սնանկության մասին» ՀՀ օրենքում 12.12.2019թ. տեղի ունեցած փոփոխությունների և այլն: Մեծապես նպաստել է իր համակարգման ոլորտի և ընդհանրապես կառավարության մի շարք նախաձեռնությունների իրականացմանը տարբեր ոլորտներում, հանդիսացել աշխատանքային մի շարք խմբերի և հանձնաժողովների ղեկավար կամ անդամ:
Ռաֆիկ Գրիգորյանն աշխատել է որպես Ֆինանսական համակարգի հաշտարարի գրասենյակի գործ քննող մասնագետ, այնուհետև՝ գործ քննող խմբի ղեկավար՝ մեծապես նպաստելով ֆինանսական համակարգի ոլորտի իրավական բարելավմանը, իրավունքի զարգացմանը, ինչպես նաև սպառողների իրավունքների և օրինական շահերի պաշտպանությանը և վերականգնմանը, այդ թվում՝ հեղինակելով մի շարք կարևոր նախադեպային որոշումներ։ Հանդիսանում է նաև Երևանի պետական համալսարանի մագիստրոսական ծրագրի շրջանակներում դասավանդվող «Ապահովագրական իրավունք» դասընթացի հեղինակ։
2021 թվականի փետրվարին հիմնադրել է «Սիգմա լո գրուպ» փաստաբանական գրասենյակը, որի հիմնադրմամբ սկսվում է մի նոր փուլ` ակտիվ գործունեություն ծավալելու ինչպես մասնավոր, այնպես էլ հանրային իրավունքի բնագավառում՝ նպատակ ունենալով նպաստել Հայաստանի պետական-իրավական համակարգի կատարելագործմանը, տնտեսության իրավական կարգավորումների զարգացմանը. այս ամենը, բնականաբար, իրականացվելու է վստահորդների իրավունքների և շահերի գերակայության հրամայականից ելնելով: